دوشنبه, ۱۳ جولای ۲۰۲۰
دوشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۹
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
تیم پرتغال بدون حضور رونالدو به مصاف مکزیک می رود

تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال پرتغال بازی رده بندی در برابر مکزیک در جام کنفدراسیون های 2017 روسیه را بدون حضور 'کریستیانو رونالدو' بازی می کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، تیم ملی فوتبال پرتغال در دیدار رده بندی جام کنفدراسیون ها 2017 امروز در ورزشگاه اسپارتاک مسکو به مصاف مکزیک می رود.
ستاره پرتغالی رئال مادرید بعد از بازی روز چهارشنبه و شکست مقابل شیلی در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها 2017، برای دیدن دوقلوهای تازه به دنیا آمده اش به کشور خود بازگشت.
'فرناندو سانتوس'، سرمربی تیم ملی پرتغال در کنفرانس خبری در مورد مسائل خانوادگی رونالدو گفت: مسلما داشتن این بچه ها مقطعی مهم در زندگی محسوب می شود و با توجه به بازماندن ما از صعود به مرحله نهایی جام تصمیم گرفتیم که فرصتی برای دیدن خانواده اش به او بدهیم.
گرچه پرتغال اغلب به وابستگی بیش از حد به رونالدو متهم می شود، اما تیم پرتغال در زمان مصدومیت وی موفق شد در فینال یورو 2016 بر فرانسه پیروز شود و عنوان اول را به دست آورد.
سانتوس گفت: راه نیافتن به فینال جام کنفدراسیون های 2017، برای بازی رده بندی یکشنبه در برابر مکزیک به ما انگیزه داد و هدف ما همانند دو سال و نیم گذشته، پیروزی در همه بازی هاست.
شیلی و آلمان امروز در مرحله نهایی مسابقات جام کنفدراسیون های روسیه و پرتغال و مکزیک در بازی رده بندی مسابقه می دهند.

(منبع: خبرگزاری ایرنا)

محبوب ترین اخبار

ثبت نام در خبرنامه ایمیلی سایت سنتینلا

برای اطلاع از اخرین رویدادها در امریکای لاتین عضو شوید!