یکشنبه, ۲۰ سبتامبر ۲۰۲۰
یکشنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
مهدی رحمانی در اسپانیا داور شد

مهدی رحمانی، کارگردان فیلم‌هایی چون «دیگری»، «برف» و «کارت پرواز» به عنوان یکی از اعضای هیات داوران جشنواره فیلم Imagineindia انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هجدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم Imagineindia به تازگی اسامی هیات داوران بخش مسابقه این جشنواره را اعلام کرده است که در این بین، نام مهدی رحمانی، فیلمساز ایرانی به چشم می‌خورد.

فستیوال بین‌المللی فیلم Imagineindia هر سال در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می‌شود و میزبان فیلم‌هایی از سراسر جهان در بخش‌های مسابقه فیلم‌های بلند، مستند، کوتاه و نگاه به گذشته است.

این رویداد جهانی در هجدهمین دوره خود داورانی از کشورهای اسپانیا، لهستان، ایران، روسیه، هند و قزاقستان را برای داوری آثار بخش مسابقه دعوت کرده است. 

فیلم‌های سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی و «آپاندیس» ساخته حسین نمازی از ایران هم در بخش مسابقه این جشنواره حضور دارند.

این جشنواره از تاریخ ١٧ تا ٣١ ماه می ( ٢٧ اردیبهشت تا ١٠ خرداد) سال ۹۸ در کشور اسپانیا برگزار خواهد شد.

مهدی رحمانی فیلم‌های سینمایی «دیگری»، «پنهان» و «برف» را در کارنامه خود دارد که موفق به حضور در فستیوال‌های متعدد داخلی و خارجی و کسب جوایزی شده‌اند. «کارت پرواز» آخرین ساخته او هنوز در ایران اکران نشده است.

ثبت نام در خبرنامه ایمیلی سایت سنتینلا

برای اطلاع از اخرین رویدادها در امریکای لاتین عضو شوید!